РУС БЕЛ ENG

Расписание занятий

УЗГОДНЕНА

Старшыня прафкама ___________ Л.У.Кастрыца

03.01.2022

 

ЗАЦВЯРДЖАЮ

Дырэктар ДУА “Барздоўская дзіцячы сад – сярэдняя школа Аршанскага раёна”

_____________ Н.А. Ліпінская

03.01.2022

Расклад вучэбных заняткаў

на ІІ -е паўгоддзе 2021/2022 навучальнага года

 

I

II

III

IV

ПАНЯДЗЕЛАК

0

АВР (Мус.)

 

 

АВР (Руб.)

1

Працоўнае нав.

Русский язык

Русский язык

Працоўнае нав.

2

Русский язык

Матэматыка

Нямецкая мова

Русский язык

3

Матэматыка

Чалавек і свет

Матэматыка

Матэматыка

4

Выяўл. маст.

Выяўл. маст.(Крыш.)

Выяўл. маст.(Крыш.)

Чалавек і свет

5

 

Стым. і падтр. (Крыш.)

Ф-ў Сем “Я” (Пал.)

Ф-ў Сем “Я” (Руб.)

6

 

Гурток “Майстэрня цудаў”(Руб.)

АУТОРАК

1

Літар. чытанне

Прац. навучанне (Пал.)

Прац. навучанне (Пал.)

Літар. чытанне

2

Матэматыка

Матэматыка

Нямецкая мова

Матэматыка

3

ФКіЗ

Беларуская мова

Матэматыка

Нямецкая мова

4

Беларуская мова

Літар. чытанне

Літар. чытанне

ГЗС

5

 

АВР (Крыш.)

Чалавек і свет

Беларуская мова

6

 

 

АВР (Пал.)

АВР (Руб.)

СЕРАДА

0

АВР (Мус.)

 

 

 

1

Музыка

Литерат. чтение

Беларуская мова

Літар. чытанне

2

Матэматыка

Русский язык

Матэматыка

Матэматыка

3

Літар. чытанне

ФкіЗ (Пал.)

ФкіЗ (Пал.)

Нямецкая мова

4

Беларуская мова

Матэматыка

Русский язык

Беларуская мова

5

 

АВР (Пяч.)

Литерат. чтение

ФкіЗ

6

 

Ф-ў “Выт. род. м.”

АВР (Пяч.)

АВР (Руб.)

ЧАЦВЕР

1

Чалавек і свет

Літар. чытанне

Літар. чытанне

Литерат. чтение

2

Матэматыка

Матэматыка

Нямецкая мова

Матэматыка

3

ФКіЗ

Беларуская мова

Беларуская мова

Русский язык

4

Ф-ў “ Роднае слова”

Музыка (Крыш.)

Музыка (Крыш.)

АБЖ

5

 

ГЗС

АБЖ

Выяўл. маст.

6

 

АВР (Крыш.)

ГЗС

Ф-ў “Выт. род. м.”

ПЯТНIЦА

0

АВР (Мус.)

 

 

 

1

Выяўл. маст.

Литературное чт.

Литерат. чтение

Литерат. чтение

2

Беларуская мова

Русский язык

Русский язык

Нямецкая мова

3

Літар. чытанне.

АБЖ

Матэматыка

ФкіЗ

4

ГЗС

ФкіЗ (Пал.)

ФкіЗ (Пал.)

Русский язык

5

 

АВР (Крыш.)

АВР (Пал.)

Музыка

6

 

Гурток “Майстэрня цудаў”(Пал.)

Склала намеснік дырэктара па асноўнай дзейнасці                 Н.А. Суворава

Расклад вучэбных заняткаў

на ІІ -е паўгоддзе 2021/2022 навучальнага года

 

5

6

7

8

9

ПАНЯДЗЕЛАК

1

9.00-9.45

Нямец.мова

Інфарматыка

Фізіка

Геаграфія

Бел. мова

2

9.55-10.40

ФКіЗ

Бел. мова

Рус. мова

Матэматыка

Гісторыя

3

10.50-11.35

Бел. літ.

Матэматыка

Мастацтва

Нямец.мова 

Рус. літ.

4

11.55-12.40

Гісторыя

Бел. літ.

Рус. літ.

ФКіЗ

Матэматыка

5

13.00-13.45

Матэматыка

Рус. мова

ФКіЗ

Мастацтва

Нямец. мова

6

13.55-14.40

АВР (Усц.)

ФКіЗ

Матэматыка

Гісторыя

АВР (Шкляр.)

7

15.00-15.45

Гурток “Робататэхніка”

АВР (Гер.)

АВР (Шал.)

 

АУТОРАК

0

8.00-8.45

 

 

 

 

АВР (Шкл.) МА

1

9.00-9.45

Гісторыя

Бел. літ.

Біялогія

Фізіка

Рус. мова

2

9.55-10.40

Рус. літ.

Матэматыка

Бел. мова

Хімія

Гісторыя

3

10.50-11.35

Рус. мова

Бел. мова

Матэматыка

Геаграфія

ГЗС

4

11.55-12.40

Матэматыка

Рус. літ

Бел. літ.

Нямец. мова

Біялогія

5

13.00-13.45

Чал. і свет

Рус. мова

Нямец.мова

ФКіЗ

Матэматыка

6

13.55-14.40

АВР (Усц.)

Гісторыя

ГЗС

Матэмат.

Інфарматыка

7

14.50-15.35

 

Ф-ў (А.д-м к. і п.) (Шал.)

Інфарматыка

 

Фізіка

СЕРАДА

1

9.00-9.45

Бел. літ.

Нямец. мова

Пр.нав./пр.н.

Фізіка

Біялогія

2

9.55-10.40

Бел. мова

Матэматыка

Пр.нав./пр.н.

Гісторыя

Хімія

3

10.50-11.35

Матэматыка

Пр. нав./ Пр. н.

Гісторыя

Рус. мова

Бел. літ.

4

11.55-12.40

Рус. мова

ФКіЗ

Матэматыка

Пр.нав./ пр. нав.

Бел. мова

5

13.00-13.45

Пр.нав./пр.н.

Рус. мова

ФКіЗ

Матэматыка

Нямец.мова

6

13.55-14.40

Рус. літ

Пр.нав./пр.н.

АВР (Гер.)

Біялогія

Матэматыка

7

14.50-15.35

АВР(Усц.)

АВР(Куз.) МА

АВР (Пяч.) (Орш.)

Ф-ў (Гнуц.)

Пр.нав./пр.н.

ЧАЦВЕР

1

9.00-9.45

Бел. мова

Гісторыя

Матэматыка

Хімія

Нямец.мова

2

9.55-10.40

Матэматыка

ГЗС

Рус. мова

Бел. мова

Хімія

3

10.50-11.35

ФКіЗ

Нямец.мова

Бел. літ.

Матэмат.

Гісторыя

4

11.55-12.40

Нямец. мова

Матэматыка

Хімія

Рус. літ.

ФкіЗ

5

13.00-13.45

Мастацтва

Рус. літ.

Ням. мова

Бел. літ.

Матэматыка

6

13.55-14.40

АБЖ(Шал.)

АВР(Печ.) (Орш.)

Геаграфія

Інф-ка

Фізіка

7

15.00-15.45

Гурток “Робататэхніка”

АВР (Гер.)

АВР (Шал.)

АВР (Шкл.)(Кузм.)

ПЯТНIЦА

1

9.00-9.45

Бел. мова

Матэматыка

Біялогія

Нямец. мова

Грамадазн.

2

9.55-10.40

Матэматыка

Біялогія

Гісторыя

Рус. літ.

Бел. літ

3

10.50-11.35

ГЗС

Ням. мова

Бел. мова.

Рус. мова

Матэматыка

4

11.55-12.40

Нямец.мова

Бел. мова.

Матэматыка

Біялогія

Рус. мова

5

13.00-13.45

Рус. мова

Геаграфія

Ням. мова

Матэматыка

ФкіЗ

6

13.55-14.40

Ф-ў (А.д-м к. і п.) (Шал.)

 Мастацтва

Фізіка

Бел. мова

Геаграфія (Пяч.)

7

14.50-15.35

 

АВР(Куз.)

Ф-ў АБЖ (Шал.)

ГЗС

АВР (Шкл.)

Склала намеснік дырэктара па асноўнай дзейнасці                 Н.А. Суворава

УЗГОДНЕНА

Старшыня прафкама ___________ Л.У.Кастрыца

03.01.2022

 

ЗАЦВЯРДЖАЮ

Дырэктар ДУА “Барздоўская дзіцячы сад – сярэдняя школа Аршанскага раёна”

_____________ Н.А. Ліпінская

03.01.2022